Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Cielądz

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Józefin

Józefin(Cielądz + 21 km)

598 000 zł210,40 m² 2 842,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Przedstawiam Państwu kolejną nietuzinkową nieruchomość :) Prezentowana nieruchomość to dwie działki o łącznej powierzchni 8600m2 , na której posadowione są dwa budynki - dom mieszkalny (.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Zakościele(Cielądz + 21 km)

323 120 zł4 616 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 616 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 33 m, głębokość 100 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Glina

Glina(Cielądz + 17 km)

499 000 zł35 000 m² 14,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz dużej działki inwestycyjnej? Ta działka może być Twoja! Glina wieś w Polsce położona w woj. łódzkim, w pow. tomaszowskim, w gminie Rzeczyca. Glina oddalona jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Stary Łajszczew

Stary Łajszczew(Cielądz + 25 km)

498 000 zł38 276 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3,82 ha położona przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Stary Łajszczew w gminie Puszcza Mariańska. Nieruchomość szerokością 30m przylega do drogi. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka(Cielądz + 9 km)

560 000 zł14 924 m² 37,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka formalnie składa się z dwóch działek o numerach: 17/4 i 16/6, a jej łączna powierzchnia to 14.924 mkw. Zgodnie z mpzp teren przeznaczony częściowo (długość 140.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Nowy Kawęczyn

Nowy Kawęczyn(Cielądz + 21 km)

373 000 zł37 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6475 Polecamy do sprzedania działkę rolną (brak planu zagospodarowania przestrzennego) w pierwszej linii o powierzchni 37300 m2 o szerokości 90m2 miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kowiesy

Kowiesy(Cielądz + 21 km)

1 400 000 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Dom dla dużej rodziny, wolnostojący bardzo dobrze zlokalizowany, w pobliżu zjazd na trasę katowicką. Możliwość prowadzenia w istniejącej Hali dotychczasowej działalności gospodarczej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona Julianów

Julianów(Cielądz + 11 km)

8 515 910 zł65 507 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny położony przy zjeździe z trasy S8 węzeł Julianów o pow. 6,5507 ha. Możliwość dokupienia dodatkowych gruntów o pow. 9,73 ha. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Wola Pękoszewska

Wola Pękoszewska(Cielądz + 25 km)

6 449 000 zł43 233 m² 149,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka bezpośrednio przy S8 z przeznaczeniem podstawowym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) pod zabudowę produkcyjno-usługową. Wymiary działki 87m.